KP POLICE - Darzbó Szczecinek 5:0 (2:0)
O godzinie 12 na głównej płycie stadionu Klubu Piłkarskiego POLICE do meczu przystąpili juniorzy starsi. Przeciwnikiem byli juniorzy Darzboru Szczecinek.

Juniorzy Starsi KP POLICE: Majsak - Właśniewski, Błanek (60' Wójcik), Sobczak (45' Boczek), Bielawski, Rembisz, Jóźwiak (60' Szałek Mateusz), Krzyżanowski, Kamiński, Mazur (45' Kaliś), Wydurski (70' Oleniszyn)

Statystyki (KP - Darzbór):
Strzały celne: 11 - 1
Strzały niecelne: 10 - 1
Faule: 4 - 14
Rzuty rożne: 10 - 0
Spalone: 1 - 2

Pierwszy gol dla juniorów KP padł w 13 minucie spotkania, po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę głową na dalszy słupek skierował Rafał Krzyżanowski, bramkarz nie sięgnął piłki i ta wpadła do bramki. W 20 minucie spotkania Kacper Kamiński zagrywa między obrońcami do Krzyżanowskiego a ten wychodzi sam na sam, bramkarz jednak broni na róg. Po dwóch minutach do strzału nożycami po dośrodkowaniu z rogu złożył się Jarosław Jóźwiak, obrona wybija na róg. Po kolejnych dwóch minutach poda drugi gol. Piłkę w polu karnym otrzymuje Marcin Wydurski po czym mocnym płaskim strzałem umieszcza ją w siatce. Po sześciu minutach było 3:0 dla policzan. Piłkę z głębi pola zagrywał Dawid Błanek, obrońca Darzboru źle obliczył lot i piłka przeleciała nad nim, do piłki doszedł Kamiński i będąc sam na sam z bramkarzem zdobył gola. W 34 minucie spotkania Wydurski podszedł pod końcową linię tuż koło bramki, zacentrował do Kamińskiego, niestety obrona przeszkodziła w oddaniu celnego strzału.

Po przerwie pierwsza okazja do podwyższenia trafiła się w 48 minucie. Jóźwiak znakomicie podaje do Kamińskiego, Kamiński zwodem mija bramkarza i mając przed sobą pustą bramkę... trafia w boczną siatkę. Czwarty gol padł w 14 minucie drugiej połowy, gola zdobył ponownie Krzyżanowski. W 67 minucie bramkarz popełnia błąd przy wyjściu do dośrodkowania w efekcie czego na bramkę strzela Jarosław Bielawski, niestety nie trafia w pustą bramkę... Wynik na 5:0 ustala Mateusz Szałek, zawodnik ten przyjął piłkę na 40 metrze, nie mając obrońców przed sobą przebiegł 20 metrów, zwodem zmylił obrońcę stojącego na 14 metrze po czym silnym strzałem zdobył gola.