Arkonia - Żaki 5:0 (juniorzy młodsi)
Dzisiaj o godzinie 13.00 w lasku Arkońskim odbyło się spotkanie w ramach ligi wojewódzkiej juniorów młodszych pomiędzy zajmującą 3 lokatę Arkonią Szczecin, a zajmującymi przedostatnią pozycję Żakami Kołobrzeg. Faworyta w tym meczu nie trudno było wytypować. Mimo upalnej pogody Arkonia od początku meczu ruszyła do ataku na bramkę przeciwnika co można było zauważyć już w pierwszej akcji meczu, gdy Grzegorz Grzywa silnym strzałem przeniósł piłkę nad poprzeczką. W kolejnych akcjach było jeszcze lepiej gdy błąd bramkarza Żaków wykorzystał Damian Świątkowski. Następnie nastąpił przestój i oprócz mocno świecącego słońca nic ciekawego nie można było na boisku dostrzec.

Wreszcie Arkonia się przebudziła i po pięknej akcji całego zespołu bardzo dobrze dzisiaj dysponowany Michał Kubik przepięknym strzałem w samo okienko podwyższył wynik na dwa do zera. Ten sam zawodnik chwilę później z rzutu karnego podwyższył wynik na 3:0 i wynik w pierwszej części gry nie uległ zmianie. W drugiej połowie przebieg spotkania się nie zmienił. Arkonia atakowała a Żaki się broniły. Kolejną bramkę z rzutu rożnego strzałem głową zdobył Jakub Staciwa. Wynik na 5:0 ustalił Dawid Wiśniewski który dołączył do zespołu po długiej przerwie spowodowanej kontuzją.

Skład Arkonii: Łukasz Kupczanko - Krystian Brejlak, Patryk Rzepnikowski, Damian Tęgi, Rafał Kalinowski - Łukasz Tomaniak, Piotr Wilkocki, Michał Kubik, Łukasz Lewandowski, Damian Świątkowski - Grzegorz Grzywa.

Na zmiany wchodzili: Dominik Kasprzak, Mariusz Nowicki, Dawid Wiśniewski, Jakub Staciwa, Norbert Szczęsny, Marcin Drzewiecki

W dzisiejszym meczu zabrakło Adriana Gellery pauzującego za kartki, chorego Rafała Wielińskiego oraz kontuzjowanego Andrzeja Drzewieckiego.

relacjďż˝ dodaďż˝: Arkoniaaa

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2006/2007)
Arkonia Szczecin JM Żaki 94 Kołobrzeg
5 0
06-05-2007
bramki: Damian Swiatkowski, Michal Kubik (2) , Jakub Staciwa , Dawd Wiśniewski dodaj video
Arkonia: Kupczanko , Rzepnikowski (43' M.Drzewiecki), Tęgi , Kalinowski , Brejlak , Świątkowski , Lewandowski (41' J. Staciwa), Kubik , Tomaniak (45' Nowicki), Grzywa

żółte kartki: Kalinowski (Arkonia)

Arkonia - Żaki 5:0 (juniorzy młodsi) (Arkoniaaa)