Wysoka wygrana Piasta
Mecz rozpoczął się o godz. 16.00 na stadionie Piasta Choszczno. Po rozpoczęciu spotkania zawodnicy obu drużyn ruszyli do ataku. Pierwszą drużyną, która strzeliła bramkę był Bałtyk Koszalin (ok. 5min), lecz Piast nie poddawał się i ruszał do odrabiania strat. Kilka minut później po pięknej akcji lewą stroną Grześka Gicewicza i dokładnym podaniu do Filipa Karchucia, a następnie do Mariusza Korcz, który zakończył tę akcję strzałem z 2 metrów. Wynik 1:1. Około 25 min. po strasznych błędach zawodników Bałtyku i złym wybiciem piłki z pola karnego, Emil Dymitriak zakończył tą akcję pięknym strzałem z 20 metra. Wynik 2:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Po rozpoczęciu 2 połowy obie drużyny pokazywały ten sam poziom gry. Około 50 min. ładnym rajdem prawa strona popisał się zawodnik Piasta Mateusz Maslak i po jego dobrym dośrodkowaniu - celnym strzałem z kilku metrów popisał się Filip Karchu. Kilka minut później zawodnik Choszczna otrzymał czerwona kartkę. Od tej pory to Bałtyk przejął kontrole nad meczem, ale nie zdołał zmniejszyć rozmiarów porażki. Na kilka minut przed końcem meczu pięknym i celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się za to Grzesiek Gicewicz. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla gospodarzy.

relacjďż˝ dodaďż˝: Emiliooo

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2006/2007)