Wygrana ze Spójnią
autor: jurgolPo półrocznej przerwie, ponownie spotkały się zespoły Spójni i Sparty w towarzyskim spotkaniu. Mecz obfitował w wiele (niestety)niewykorzystanych okazji. W 6 minucie błąd popełnia Artur Samal co wykorzystują miejscowi pewnie zdobywając bramkę. Chwilę później do głosu doszli przyjezdni czego efektem była niewykorzystana stuprocentowa okazja Jarosława Kiernickiego. W 12 minucie po szybkiej składnej akcji prawym skrzydłem jeden z zawodników Spójni wyręczył zamykającego akcję na drugim słupku zawodnika Sparty i skierował piłkę do własnej bramki. W 15 minucie Jarek Kiernicki nieco przesadził z wykończeniem akcji wdając się w drybling na piątym metrze z bramkarzem jak i obrońcami. Piłka po tej akcji do bramki nie wpadła. W 19 minucie prostopadła piłkę otrzymał Patryk Żurawik w efekcie czego znalazł się w dogodnej okazji lecz uderzył niecelnie.
W 32 minucie kolejną dogodną okazję zmarnował Kiernicki. Chwilę później miejscowi wychodzą na prowadzenie po pewnym wykonaniu rzutu karnego. W 36 minucie ponownie Żurawik nie wpisał się na listę strzelców. W 38 minucie do remisu doprowadził Kiernicki. Po przerwie błąd Samala naprawił skuteczną interwencją Robert Piłat. W 57 minucie na bramkę rywali uderzał Dawid Bidny- bez efektu. W 61 minucie do pustej bramki nie trafił Żurawik. W 66 minucie grający przyzwoicie w obronie Leszek Radziejewski podłączył się do akcji ofensywnej i zmusił bramkarza Spójni do interwencji. W 68 minucie idealne podanie Kiernickiego dało możliwość Przemysławowi Norycy do sprawdzenia się w roli napastnika. Strzał po dłuższym rogu zakończył się zdobyciem trzeciej bramki. W 79 minucie bramkę na 4-2 zdobył Dawid Bidny, który delikatną podcinką pokonał golkipera miejscowych. W końcówce meczu meczu po strzele głową w słupek trafił Mateusz Trytek. W ostatniej minucie meczu piłkarze Spójni zdobyli kontaktowego gola.
�r�d�o: spartawegorzyno.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: sparta6

Sparingi (2012/2013)
Spójnia Świdwin Sparta Węgorzyno
3 4
21-07-2012 17:00
bramki: Piotr Dziedzic 2x, Daniel Kaszyca (Spójnia) / Jarosław Kiernicki, Dawid Bidny, Przemysław Noryca (Sparta). dodaj video
Sparta: Wojciech Chwieduk (46'Robert Piłat), Leszek Radziejewski, Sylwester Derewońko, Artur Samal, Konrad Bidny, Jarosław Konieczny, Kamil Kulczyński, Dawid Bidny, Jacek Kołdyj, Jarosław Kiernicki, Patryk Żurawik. (Przemysław Noryca), (Mateusz Trytek).

Dane pomogli uzupełnić: marianek, sparta6, ReVir - dziękujemy