SALOS Szczecin - KP POLICE. Zakończenie sezonu.
Dzisiaj w Szczecinie juniorzy Klubu Piłkarskiego POLICE rozegrali ostatnie kolejki Lig Wojewódzkich Juniorów. Przeciwnikiem obu grup młodzieżowych z Polic byli rówieśnicy z SAOLS'u Szczecin. W meczu rozpoczętym o godzinie 13.00 juniorzy młodsi przegrali 1:2. Gola dla KP zdobył Damian Buśko.

Po zakończeniu tego spotkania na murawę wybiegli juniorzy starsi. Końcowy wynik to 4:2 dla piłkarzy ze Szczecina. Gole dla KP zdobywali Remigiusz Grużewski oraz Rafał Stypka.

JS KP POLICE: Kopociński - Symela (46' Krzyżanowski), Stypka, Franczuk, Właśniewski (70' Grzegorczuk), Szałek Mateusz, Jóźwiak (46' Rembisz), Kaliś, Wójcik, Grużewski, Mazur (58' Oleniszyn)

Pogoda: słonecznie, 25 st. C

Pierwszy gol padł już w 30 sekundzie spotkania i był efektem nieporozumienia między obrońcą i bramkarzem. Naciskany przez zawodnika ze Szczecina Jacek Właśniewski usiłował podać piłkę główką do Mateusza Kopocińskiego, nie zauważył jednak że bramkarz z Polic wyszedł z bramki. Mateusz usiłował jeszcze dopaść do piłki zanim przekroczy linię bramkową jednak już nie zdążył. W 8 minucie spotkania po faulu zawodnik SALOS'u uderza na bramkę, Kopociński piąstkuje. W 15 minucie pomocnik gospodarzy posyła silnie piłkę na 14 metr na dobieg do swojego zawodnika, bramkarz KP jednak wychodzi z bramki i przejmuje. W 22 minucie pada wyrównanie. Jarosław Jóźwiak podaje na 8-10 metr pola karnego do Remigiusza Grużewskiego, ten strzela na bramkę. Bramkarz usiłował jeszcze obronić jednak piłka po rękach wpada do bramki przy słupku. W 25 minucie spotkania szczecinianin otrzymuje piłkę w polu karnym, kładzie zwodem Kopocińskiego po czym kieruje podkręconą piłkę w kierunku bramki, na szczęście bramkarza KP asekurował Rafał Stypka który zapobiega utracie gola. W 37 minucie spotkania ponownie zawodnik SALOS'u znajduje się naprzeciwko Kopocińskiego, i tym razem nie zdobywa gola. Bramkarz KP znakomicie wyszedł z bramki i sparował strzał w bok. W 39 minucie spotkania niestety gospodarze po silnym strzale z pola karnego ponownie wychodzą na prowadzenie. Po 4 minutach ponownie pada wyrównanie. Po faulu z prawej strony następuje dośrodkowanie. Nabiegający na dalszym słupku Właśniewski zgrywa do Stypki a ten z najbliższej odległości strzałem głową pokonuje bramkarza SALOS'u.

W drugiej połowie oba zespół przeprowadziły kilka akcji jednak piłka albo padała łupem bramkarzy, albo w ostatniej chwili przeszkadzali obrońcy. W 22 minucie spotkania przez kilkadziesiąt sekund piłkarze KP silnie cisną szczecinian którzy parokrotnie wybijają dośrodkowania, ostatecznie na strzał sprzed pola karnego decyduje się Przemysław Rembisz. Piłka minęła bramkę. W 34 minucie spotkania SALOS ponownie wychodzi na prowadzenie którego nie oddał już do końca. Gol padł po silnym strzale z kilkunastu metrów. W 37 minucie spotkania Mateusz Kopociński wychodzi z bramki na skraj pola do zawodnika biegnącego z piłką, ten z trudem mija go po czym dośrodkowuje na przeciwną stronę a tam drugi zawodnik posyła piłkę silnym strzałem... wysoko ponad bramką. Czwarty gol dla gospodarzy padł z rzutu wolnego na wbiegającym z pole karne zawodniku.

Dzisiejszym spotkaniem juniorzy KP POLICE zakończyli sezon 2006/07. W przyszłym sezonie kilku z nich będziemy mogli obserwować już w barwach zespołów seniorskich Klubu Piłkarskiego POLICE.