Kotwica pokonuje Drawę
W ostatnim meczu rundy jesiennej Kotwica pokonała Drawę Drawsko Pomorskie 2:0, po bramkach Marka Kowala i Jakuba Poznańskiego. Rundę jesienną kołobrzeżanie zakończyli na trzeciej pozycji w tabeli.
Mecz toczył się pod dyktando Kotwicy, choć goście też kilka razy zagrozili gospodarzom. Piłka jednak wpadała jedynie do bramki strzeżonej przez Marcina Kaczmarczyka, do niedawna broniącego barw Kotwicy. W 22 minucie kapitan gości odbił piłkę po strzale Tomasza Rydzaka, ale przy dobitce Kowala był już bezsilny. Po przerwie Rydzak znów miał doskonałą okazję strzelecką, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek. Wynik ustalił w doliczonym czasie gry Jakub Poznański, wykonując rzut karny po faulu bramkarza na Pawle Włodarczewskim.
KOTWICA KOŁOBRZEG - DRAWA DRAWSKO POM. 2:0 (1:0)
1:0 Marek Kowal (22'),
2:0 Jakub Poznański (90' k.)
sędziowie: Marcin Siedlecki - Tomasz Jóźko, Szymon Odrowąż-Petrykowski (Zachodniopomorski ZPN)

KOTWICA KOŁOBRZEG: Łukasz Krymowski - Kacper Chruściński, Jakub Poznański, Artur Sarna, Mateusz Wesserling, Patryk Pietras, Łukasz Cebulski (60' Patryk Skórecki), Tomasz Parzy (72' Oleksandr Zhdanov), Tomasz Rydzak, Roland Kazubowski, Marek Kowal (88' Paweł Włodarczewski).

DRAWA DRAWSKO POM.: Marcin Kaczmarczyk - Michał Kotula, Marcin Dymek, Robert Gronowski, Tomasz Dudka (46' Fernando Batista), Marek Hermanowicz (69' Bartłomiej Okoniewski), Maciej Michalik (75' Maciej Capek), Artur Kapeliński, Mateusz Jureczko, Marcin Juszczak, Maciej Maciejewski (62' Mateusz Jaroszewicz).

2:0 - Poznański Jakub 90+1'
Kotwica: 1 Krymowski Łukasz - 3 Chruściński Kacper, 18 Poznański Jakub , 19 Sarna Artur, 22 Wesserling Mateusz , 10 Pietras Patryk, 9 Cebulski Łukasz (61'
7 Skórecki Patryk) , 5 Parzy Tomasz (C)(72'
16 Zhdanov Oleksander), 14 Rydzak Tomasz, 20 Kazubowski Roland, 8 Kowal Marek (88' 21 Włodarczewski Paweł
)

Drawa: 12 Kaczmarczyk Marcin (C) - 16 Kotula Michał, 5 Dymek Marcin,
19 Gronowski Robert, 17 Dudka Tomasz,
18 Hermanowicz Marek (69' 9 Okoniewski Bartek), 14 Michalik Maciej (75' 13 Capek Maciej), 21 Kapeliński Artur, 15 Jureczko Mateusz, 11 Juszczak Marcin, 10 Maciejewski Maciej (62' 6 Jaroszewicz Mateusz)

żółte kartki: Wesserling (Kotwica)/ Gronowski (Drawa) sędzia: Marcin Siedlecki - Szymon Odrowąż, Tomasz Jóźko (KOZPN)

Dane pomogli uzupełnić: baaru, monis94, Bengoro - dziękujemy