Kolejna minimalna porażka na wyjeździe
autor: tasiaKlub Koszykówki Gryf Goleniów poniósł kolejną porażkę w rozgrywkach Wielkopolskiej III ligi. Goleniowianie przegrali w Rawiczu z Rawią 66:73 (20:29 12:24 21:6 13:14). Pierwsza połowa w wykonaniu Gryfa była bardzo zła. Mnóstwo niewymuszonych błędów i strat przyczyniło się do 21 pkt straty do przerwy. - Po dość męskiej rozmowie w szatni nasi chłopcy wyszli na drugą połowę nastawieni bardzo bojowo i skoncentrowani - informuje profil klubu na portalu facebook. - Zagraliśmy najlepszą kwartę w tych rozgrywkach tracąc zaledwie 6 punktów i udało nam się dojść rywali w pewnym momencie na zaledwie 4 oczka. Niestety straty z pierwszej połowy były zbyt duże i nawet ambitna oraz mądra gra w drugiej połowie nie pozwoliła zespołowi z Goleniowa na wygraną w tym meczu.
W tym tygodniu zespół pauzuje i następny mecz rozegra przed własną publicznością 25 listopada z Polonią Leszno. Gorąco zapraszamy na ten mecz. Decyzją WZKosz goleniowianom przyznane zostały 2 punkty za mecz z Ostrowem, na który to przeciwnicy się nie stawili. - Przed nami trochę mniej wymagający przeciwnicy i pozycja w górnej części tabeli na koniec rundy wciąż jest realna.