Vineta ograna przez rezerwy Pogoni
W drugiej grze kontrolnej rozegranej we wczesne sobotnie popołudnie Pogoń II/ME pewnie zwyciężyła Vinetę Wolin 4:1. Wynik spotkania już w 2. minucie otworzył Andrzej Kotłowski. Defensywny pomocnik pewnie wykorzystał jedenastkę. W tej sytuacji faulowany był Patryk Paczuk. Portowcy poszli za ciosem. Szybko chcieli rozstrzygnąć losy meczu. Drugiego gola dla połączonych sił rezerw i Młodej Ekstraklasy zdobył lider klasyfikacji strzelców tych rozgrywek, Kamil Zieliński. Napastnik w pojedynkę wywalczył piłkę w zamieszaniu podbramkowym. Swoją zdobycz umieścił w bramce Vinety silnym strzałem z półobrotu. Po mocnych ciosach goście z wyspy Wolin nie zamierzali się jednak poddawać. Groźną akcję czwartoligowców obrońcy Pogoni przerwali faulem. Do rzutu wolnego podszedł wychowanek Pogoni, Dawid Chwałek. Obrońca nie dał szans Krystianowi Rudnickiemu i było 2:1.
Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Portowcom znów udało się dwukrotnie pokonać bramkarza z Wolina. Gole padały pod koniec spotkania. Obie bramkowe akcje zostały rozegrane według podobnego schematu. Portowcy szybko wymienili kilka podań w środkowej strefie. Aż w końcu na prawym skrzydle uruchomiony został Kamil Zieliński. Wypatrzył podłączającego się do akcji Konrada Bartoszewicza. Odegrał mu przed pole karne, a Bartoszewicz precyzyjnym strzałem przy słupku zdobył trzecią bramkę.

Na minuty przed końcem w tym samym miejscu, co Bartoszewicz znalazł się Norbert Neumann. Rosły napastnik huknął z lewej nogi pod poprzeczkę i ustalił wynik meczu na 4:1.
�r�d�o: PogonSzczecin.pl