Remis Kotwicy
W meczu XX kolejki III ligi Kotwica zremisowała z Energetykiem Gryfino 0:0. Goście kończyli mecz w osłabieniu po czerwonej kartce Kamila Kutasiewicza. Przez cały mecz wyraźną przewagę mieli kołobrzeżanie. Goście nastawili się na wywiezienie z Kołobrzegu remisu. Już początek pokazał, że nie będzie to dla nich łatwe, w pierwszych kilku minutach nasz zespół niemal nie opuszczał okolicy pola karnego Energetyka. Kolejne rzuty rożne nie stwarzały jednak oczekiwanego zagrożenia pod bramką Pawła Horodyskiego. Nieliczne strzały na bramkę były albo zbyt słabe, albo niecelne. Najlepszą okazję w pierwszej części gry stworzył Tomasz Rydzak, który ładnie uderzył w 34. minucie pod poprzeczkę, ale Horodyski wybił piłkę na rzut rożny.

W drugiej części meczu obraz gry się nie zmienił, choć goście nieco śmielej przeprowadzali kontrataki. W 59. minucie byli nawet bliscy zdobycia bramki, ale w zamieszaniu w polu bramkowym Kotwicy żaden z nich nie doszedł do pozycji strzeleckiej i obrońcy spokojnie wybili piłkę w głąb boiska. Kołobrzeżanie, mimo ogromnej przewagi, nie byli w stanie przedrzeć się przez twardą obronę rywali, a strzały z dystansu były niecelne. Nie pomogła Kotwicy nawet druga żółta, a w efekcie czerwona kartka, którą w 74. minucie ujrzał Kamil Kutasiewicz. Mimo ogromnych starań do ostatniego gwizdka nie udało się trafić do siatki i mecz zakończył się remisem 0:0.

KOTWICA KOŁOBRZEG - ENERGETYK GRYFINO
0-0

żółte kartki: Kamil Kutasiewicz, Paulinus Igbokwe
czerwona kartka: Kamil Kutasiewicz (74' - dwie żółte)

sędziował: Sebastian Marciniak (Pomorski ZPN)
widzów: ok. 300
KOTWICA KOŁOBRZEG - 1. Łukasz Krymowski, 3. Kacper Chruściński, 14. Oleksandr Zhdanov, 16. Kamil Stankiewicz, 11. Łukasz Cebulski, 10. Tomasz Rydzak, 19. Tomasz Parzy, 15. Patryk Pietras (79' 2. Mateusz Wesserling), 7. Patryk Skórecki (46' 4. Filip Marciniak), 6. Krzysztof Biegański (63' 8. Marek Kowal), 18. Daniel Wólkiewicz

ENERGETYK GRYFINO - 1. Paweł Horodyski, 23. Łukasz Kondraciuk, 2. Radosław Stasiak, 13. Łukasz Łazarz, 6. Robert Sierant, 18. Grzegorz Pawłowski, 8. Paulinus Igbokwe, (83' 14. Hubert Jasiak) 22. Łukasz Piskorowski, (90' 20. Jacek Klimas) 21. Łukasz Mickiewicz, 19. Kamil Kutasiewicz, (90' 4. Tomasz Dubczyński) 7. Łukasz Aleksandrowicz
�r�d�o: mkpkotwica.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Rolnik2012

III liga Bałtycka (2012/2013)
Kotwica Kołobrzeg Energetyk Gryfino
0 0
11-04-2013 18:30
Kotwica: Krymowski - Chruściński, Zhdanov, Stankiewicz, Cebulski, Parzy, Pietras (79.Wesserling), Rydzak, Skórecki (46.Marciniak), Biegański (63.Kowal), Wólkiewicz

Energetyk: Horodyski - Kondraciuk, Sierant, Stasiak, Pawłowski - Mickiewicz (87.Dubczyński), Łazarz, Igbokwe, Piskorowski (81.Jasiak), Aleksandrowicz (90.Klimas) - Kutasiewicz.

czerwona kartka: Kamil Kutasiewicz (74' - dwie żółte) sędzia: Sebastian Marciniak (Pomorski ZPN)

Dane pomogli uzupełnić: Yarpen, subaru260, Rolnik2012 - dziękujemy