Skromna wygrana Kotwicy
autor: RakSkromnym zwycięstwem 1:0 zakończył się kolejny sparing piłkarzy Kotwicy, w którym rywalem był zespół juniorów starszych Bałtyku Koszalin. Jedynego gola meczu strzelił w 65. minucie Kacper Chruściński. Kolejnym rywalem biało-niebieskich będzie w środę III-ligowy Sokół Kleczew.

Przewaga kołobrzeskiego zespołu momentami była dość wyraźna, brakowało jednak dobrego wykończenia akcji. W pierwszej połowie najlepsze okazje zmarnowali Krzysztof Biegański, któremu uciekła piłka po minięciu bramkarza, a także Adrian Machula i Mateusz Wesserling, którzy w końcówce trafili w słupek. Goście też mieli jedną dobrą okazję, ale bardzo dobrze zachował się Cezary Szybka.

Po zmianie stron zespół gospodarzy dalej zagrażał bramce rywali, ale dobra postawa bramkarza i duża nieskuteczność spowodowała, że do siatki udało się trafić tylko raz.

W drużynie Kotwicy nie zagrali dziś Łukasz Krymowski, Tomasz Parzy i Marek Kowal, którzy narzekają na drobne urazy i trener dał im dziś odpocząć, z kolei na powrót na boisko kontuzjowanego Artura Sarny jeszcze trochę musimy poczekać.

Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin (juniorzy starsi) 1-0 (0-0)
1-0 Kacper Chruściński (65')

Kotwica: Cezary Szybka - Adam Zejfer (46' Kacper Chruściński), Oleksandr Zhdanov (46' Jakub Poznański), Kamil Stankiewicz (46' Koichiro Iizuka), Mateusz Wesserling (46' Łukasz Cebulski), Adrian Machula (46' Tomasz Rydzak), Patryk Pietras, Mariusz Kurczak (46' Daniel Wólkiewicz), Paweł Włodarczewski (46' Patryk Skórecki), Filip Marciniak, Krzysztof Biegański
�r�d�o: mkpkotwica.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Rolnik2012