Faworyt meczu nie sprostał wyzwaniu.
Wczorajszy mecz wbrew oczekiwaniom, pomiędzy Zniczem Niedźwiedź a Zrywem Kołbaskowo zakończył się remisem 1:1. Od pierwszych minut gospodarze wyraźnie dyktowali tempo gry, liczne próby stworzenia akcji na połowie rywala kończyły się zazwyczaj skutecznym ich zatrzymaniem przez obrońców Zrywu, bądź rzutami rożnymi, których w I połowie Znicz miał na prawdę wiele.

Mecz po 20 min wyrównał się i Goście coraz odważniej podchodzili pod bramkę rywala, lecz niestety przy stworzonych sytuacjach zabrakło trochę szczęścia, dwa razy zamiast do siatki piłka trafiła w poprzeczkę i słupek. Pod koniec I połowy owocem jednego z rzutów rożnych dla Gospodarzy był gol, który padł w niemałym zamieszaniu pod sama bramka Zrywu. Goście walecznie starali się odrobić stratę, jednak sędzia nie przedłużył I połowy i po 45 min Gospodarze prowadzili 1:0.

Od początku II połowy, można było zauważyć znaczną zmianę w grze Zrywu Kołbaskowo, który to po otrzymaniu 'bramki do szatni' jeszcze bardziej zdeterminowany wyszedł na murawę. Zaskoczeni tym faktem Gospodarze, z trudem odpierali ataki Gości. Wielu akcjom stworzonym przez Zryw na początku II połowy zabrakło odpowiedniego wykończenia aby wyrównać wynik. Po kilku minutach ciągłych ataków na bramkę Znicza Niedźwiedź w końcu padł gol, piłkę która odbiła się rykoszetem od zawodnika Znicza po wykonywanym przez Zryw rzucie wolnym, do siatki ze stoickim spokojem skierował obrońca Tomasz Balowski. Na tym się jednak nie skończyło i Zryw dalej usilnie próbował objąć prowadzanie.

Gospodarze którzy zostali zmuszeni do gry defensywnej nie stworzyli już tak wielu groźnych sytuacji jak w pierwszej części spotkania jednak pod koniec II połowy Znicz popisał się znakomitym atakiem z kontry i gdyby nie PODWÓJNA interwencja bramkarza Zrywu zdecydowanie padłby gol dający prowadzanie Gospodarzom. W odpowiedzi Goście, oddali kilka celnych strzałów na bramkę Gospodarzy i tutaj na pochwałę zasługuje bramkarz Znicza, który z trudem ale skutecznie uchronił swój zespól od straty gola. Mecz po doliczonych 2 min, zakończył się remisem 1:1.

relacjďż˝ dodaďż˝: krolik89