Sława ogrywa Olimp
W słoneczne, niedzielne popołudnie w Sławnie został rozegrany kolejny mecz o mistrzostwo Wojewódzkiej Okręgówki Okręgu Koszalińskiego. Broniąca się przed spadkiem Sława podejmowała Olimp Gościno. Gospodarze pewnie zwyciężyli 4:0 (3:0).
Mecz mógł się bardzo dobrze rozpocząć dla gospodarzy, lecz w 8 minucie sytuacji sam na sam nie wykorzystał Pawełek, przegrywając pojedynek z bramkarzem gości. W 15 minucie w zamieszaniu pod bramką Olimpu przewracany w polu karnym był Pawełek, po czym sędzia podyktował rzut karny, który pewnie na bramkę zamienił Ulatowski. Trzy minuty później kolejny rzut karny dla Sławy, po tym jak strzał Piotra Ścisło został zablokowany przed zawodnika gości ręką. Karnego na bramkę tym razem zamienił Ścisło.
W 37 minucie spotkania świetne zagranie Izmajłowicza na wolne pole do Pawełka, który wychodząc sam na sam zauważył dobrze nabiegającego Kozdrę, do którego zagrał piłkę, a ten bez najmniejszego problemu skierował ją do pustej bramki.

Po przerwie do ataku ruszył zespół z Gościna i miał doskonałą okazję w 51 minucie, lecz w sytuacji sam na sam Tomczyk okazał się lepszy od napastnika gości. Od tego momentu do końca spotkania mecz był toczony pod dyktando gospodarzy. W 68 minucie akcją indywidualną popisał się Minda, który mijając dwóch obrońców wychodził sam na sam, lecz został faulowany na 18-tym metrze od bramki Olimpu. Za to zagranie obrońca z Gościna ujrzał czerwoną kartkę. Chwilę później sam poszkodowany pięknym uderzeniem z rzutu wolnego w samo okienko bramki nie dał żadnych szans bramkarzowi i mieliśmy 4:0. Mimo tego gospodarze nadal atakowali. Swoje sytuacje mieli jeszcze Minda, Kozdra czy wprowadzony do gry z ławki Wróbel, lecz wynik nie uległ już zmianie. Kolejny mecz Sława rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 w Malechowie z tamtejszą Arkadią.

relacjďż˝ dodaďż˝: matys221