Prawobrzeże gromi
autor: adaskoW sobotnie popołudnie drużyna „Marinus-Prawobrzeże” Świnoujście przed własną publicznością podejmowała zespół „Znicz” Wysoka Kamieńska . Pogrom gości z Wysokiej Kamieńskiej pierwszą bramką w 10 minucie spotkania rozpoczął Krzysztof Stefaniak. Kolejne dwa trafienia zanotował Kamil Srzedziński. Na 4:0 podwyższył Krystian Rogowicz a na 5:0 znów Stefaniak. Po przerwie kolejne trzy trafienia zanotował Rogowicz, po jednym Olczyk, Łyłko i niezawodny w tym meczu Rogowicz. Trener Kupczyk zmotywował swoich zawodników do gry o zwycięstwo i w pełni się to udało. Dobrze zagrała linia defensywy nie pozwalając rywalom na strzelenie honorowej bramki.
Po wysokiej wygranej juniorzy „Marinus- Prawobrzeża” objęli samodzielne liderowanie w swojej grupie. Już za tydzień kolejny wyjazd tym razem do silnej ekipy „Wichra” Brojce, której to juniorzy debiutują w rozgrywkach ligowych ale i pucharowych. - Cieszę się z kolejnej wygranej i tego że w kolejnym meczu strzelamy dużo bramek. Pół roku temu to my przegrywaliśmy, dziś jest odwrotnie. Dobrze przepracowany okres przygotowawczy przyniósł zamierzone efekty. Cieszy mnie to że chłopcy
zrozumieli iż od zera do bohatera. To zawodnicy z charakterem nikt nie odpuszcza i walczy jeden za drugiego. Taka chęć i zaangażowanie może tylko cieszyć. Warto przypomnieć że po trzech rozegranych meczach nasz zawodnik Krystian Rogowicz ma już osiem strzelonych bramek. Chciałbym pochwalić całą drużynę za zwycięstwo i podziękować osobom które nam pomagają
- podsumował spotkanie juniorów Łukasz Kupczyk odpowiedzialny za szkolenie świnoujskiej młodzieży.

relacjďż˝ dodaďż˝: Junioro

II Klasa Juniorów gr.1 Szczecin (2013/2014)