Remis Kotwicy z Astrą
Pierwszy sparing piłkarzy Kotwicy Kołobrzeg za nami. Podopieczni Wiesława Bańkosza zremisowali na euroboisku z wiceliderem IV ligi - Astrą Ustronie Morskie 1:1. Goście prowadzenie uzyskali na początku meczu z rzutu wolnego, wyrównanie padło w końcówce po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Krzysztofa Biegańskiego.

Już w 3. minucie Kotwica mogła prowadzić, ale po wrzutce z rzutu rożnego i strzale głową Tomasza Pikuły piłka trafiła w poprzeczkę. 10 minut później ustronianie cieszyli się z prowadzenia po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolnym przez zawodnika, który przebywa w Astrze na testach.
Po przerwie okazje stwarzała głównie Kotwica. Najpierw w 48. minucie dośrodkowujący z prawej strony Bartosz Pawlak trafił w słupek, a w 62. minucie w sytuacji sam na sam jego wyczyn powtórzył Damian Kupisz. W 88. minucie w polu karny sfaulowany został Patryk Skórecki, a jedenastkę na bramkę zamienił Krzysztof Biegański, ustalając wynik meczu na 1:1.

Następny sparing Kotwica zagra 25 stycznia na wyjeździe, a rywalem będzie piętnasty zespół I ligi - Flota Świnoujście.

Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 1-1 (0-1)

0-1 zawodnik testowany (13')
1-1 Krzysztof Biegański (88' karny)

Kotwica (I połowa): Łukasz Krymowski - Mikołaj Duwe, Daniel Kokosiński, Aleksander Maciejewski, Łukasz Cebulski, Tomasz Pikuła, Dawid Ambroziak, Marcin Dubiela, Bartosz Pawlak, Tomasz Bejuk, Kacper Rak
Kotwica (II połowa): Cezary Szybka - Tomasz Rydzak, Paweł Szutenberg, Jakub Poznański, Kacper Chruściński, Michał Danilczyk (70' Tomasz Pikuła), Daniel Popiołek, Bartosz Pawlak (65' Kacper Rak), Patryk Skórecki, Krzysztof Biegański, Damian Kupisz.
�r�d�o: mkpkotwica.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Rolnik2012