Kolejny sparing w ciągu tygodnia
Hetman Grzybno w dniu dzisiejszym (13.02) rozegrał sparing z juniorami Pogoni Szczecin, w której na co dzień występuje wielu reprezentantów kraju w różnych rocznikach.
Po wygranej z Hutnikiem Szczecin 4:0 zawodnicy bordowo granatowych byli pewni wysokiej wygranej. Na boisku twarda gra Portowców przynosiła przewagę optyczną, ale to Hetman groźnie kontratakował, do pustej bramki nie trafił zawodnik testowany. Pięć minut później po tym zdarzeniu Hetman wyszedł na jednobramkową przewagę, po szybkiej, składnej akcji do pustej bramki trafił regionalny Peter Crouch a mianowicie Piotr Wołosz.
Prowadzenie Grzybiarzy trwało dość krótko bo niemal kolejne pięć minut po zdobytej bramce na 1:0 padło wyrównanie. Następnie po błędzie sędziego zawodnicy gości zgłaszali zagranie ręką, ale ani sędzią ani zawodnicy szczecińskiej Pogoni nie reagowali po czym strzelili bramkę na 2:1.
Obie ekipy stworzyły sobie jeszcze kilka sytuacji bramkowych, ale wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Skład Hetmana: Janiak Karol (GK), Raczak Tomasz,Szurko Dominik,Noga Daniel,Kudła Rafał,Zawodnik Testowany,Trzeźwiński Dawid,Kuligowski Gracjan,Kudła Adam,Ułasowicz Adrian,Wołosz Piotr

Rezerwowi:Czaplicki Sebastian,Potrawski Michał,Zawodnik Testowany,Marek Teresiak.

relacjďż˝ dodaďż˝: MagdaGrzybno