Udana pogoń za remisem
Na stadionie w Wałczu gospodarze podejmowali Piast Choszczno. Od samego początku groźnie atakował Orzeł, który już po kilkunastu minutach prowadził 1:0. Kilka minut później mogło być 2:0, ale sędzia bramki nie uznał. Jednak to co nie udało się wcześniej udało się pod koniec pierwszej połowy gdy po krosowym podaniu zawodnika gości napastnik z Wałcza przechytrzył bramkarza. Orzeł na przerwę schodził z dwubramkową przewagą.

Druga połowa to znakomita gra Piasta, który groźnie przeprowadzał składne akcje skrzydłami, ale bramkę kontaktową zdobył dopiero po 20 minutach drugiej połowy, a strzelcem bramki był Oskar Mintus, który po dokładnym dośrodkowaniu Patryka Śleśinskiego dał nadzieje drużynie gości. Bramkę na wagę 1pkt zdobył Bartek Wojtuszko, który wykończył rajd Patryka Śleśinskiego lewą stroną. Piast miał jeszcze szanse na 3pkt, ale Grzegorz Gicewicz stojąc przed bramkarzem uderzył piłkę za lekko i obrońca z Wałcza nie miał problemów z wybiciem piłki.

relacjďż˝ dodaďż˝: Prezes91

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2007/2008)
Orzeł Wałcz Piast Choszczno
2 2
22-08-2007 13:00
bramki: Michalik Maciej, Trzebiatowski Mateusz - Mintus Oskar,Wojtuszko Bartek dodaj video
PIAST: Sztaba Mateusz - Leśniak Adam (Jachimczak Jakub), Nitecki Marcin(C), Lewandowski Paweł (Bokun Maciej), Stelmasiak Mateusz - Wojtuszko Bartek, Mintus Oskar, Śleśiński Patryk, Gicewicz Grzegorz, Ignacik Rafał (Śielus Daniel), Żuchowski Maciej

Dane pomógł uzupełnić: thomson131 - dziękujemy