Gwardia pokonała Astrę
Gwardia Koszalin pokonała w sparingu Astrę Ustronie Morskie 4:1. Bramki dla koszalinian zdobyli Yuma Sato, Damian Miętek, Daniel Wojciechowski i Łukasz Szymański. Początek spotkania nie należał do ciekawych. Z czasem dopiero oba zespoły zaczęły stwarzać sobie sytuacje. Kibice, którzy zgromadzili się wokół euroboiska w Koszalinie mogli zobaczyć twardą walkę w środku pola. Podopieczni Tadeusza Żakieta swoje akcje prowadzili prawą stroną boiska. Po zagraniach Ryukiego Kozawy groźnie na bramkę Maksa Łazarewicza strzelał Fabian Słowiński.
Wynik meczu w 43 minucie otworzył Yuma Sato, który pokonał golkipera gości po podaniu Słowińskiego.

W 60 minucie piłkarze Astry doprowadzili do wyrównania, z rzutu wolnego piłkę uderzył Artur Próchnicki i było 1:1. Gwardziści bardzo szybko wyszli na prowadzenie, uderzeniem w długi róg prezentacyjną akcję zakończył Damian Miętek i Łazarewicz drugi raz wyjmował piłkę ze swojej bramki. Bramkarza z Ustronia Morskiego próbowali pokonać Fabian Słowiński, Łukasz Szymański.

W 76 minucie Gwardia prowadziła 3:1, a strzelcem kolejnej bramki dla miejscowych był Daniel Wojciechowski. 'Kropkę nad i' tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego postawił Łukasz Szymański. Gwardia Koszalin pokonała Astrę Ustronie Morskie 4:1.

Gwardia: Sebastian Fabiański- Norbert Dondera, Daniel Wojciechowski, Mariusz Szmidke, Damian Więckowski- Ryuki Kozawa, Junpei Shinmura, Daniel Sidor, Yuma Sato, Artur Wojach- Fabian Słowiński.

Na zmiany wchodzili Mateusz Kalkowski- Patryk Sobiegraj, Mateusz Bień, Łukasz Szymański, Aleksander Karbowiak, Damian Miętek, Mateusz Wiśniewski, Bartłomiej Nowak oraz Aleksander Sawicki

relacjďż˝ dodaďż˝: skryba1213

Sparingi (2013/2014)
Gwardia Koszalin Astra Ustronie Morskie
4 1
26-02-2014
43` Yuma Sato, 64` Miętek, 77` Wojciechowski, 90` Szymański / 60` Próchnicki dodaj video
Skład Gwardii: Sebastian Fabiański- Norbert Dondera, Daniel Wojciechowski, Mariusz Szmidke, Damian Więckowski- Ryuki Kozawa, Junpei Shinmura, Daniel Sidor, Yuma Sato, Artur Wojach- Fabian Słowiński. Na zmiany wchodzili Mateusz Kalkowski- Patryk Sobiegraj, Mateusz Bień, Łukasz Szymański, Aleksander Karbowiak, Damian Miętek, Mateusz Wiśniewski, Bartłomiej Nowak oraz Aleksander Sawicki

Dane pomógł uzupełnić: skryba1213 - dziękujemy