Zawodziła skuteczność
13 maja we wtorek w Barwicach Błonie podejmowały Drawę Drawsko Pomorskie. Podopieczni Tomasza Wyrzykowskiego wygrali 2:1.
Mecz był rozgrywany w szybkim tempie i obfitował w sytuacje strzeleckie. Niestety tego dnia zawodnicy jednej jak i drugiej drużyny mieli problem ze skutecznością. Drawa Drawsko zdecydowanie przeważała. Przy jednej z wielu wrzutek w pole karne, bramkarz niefortunnie wybił piłkę przed siebie gdzie świetnie ustawiony był Tomasz Gąsiorowski. Drawa prowadziła zasłużenie 1:0, jednak brak koncentracji do końca połowy spowodował, że goście wyrównali.
W drugiej połowie Jacek Szczerba wpadł w pole karne próbując dopaść do kozłującej piłki. Bramkarz gości interweniując, sfaulował zawodnika, a jedenastkę pewnie wykorzystał Grochowski. Pod koniec meczu tempo zdecydowanie spadło. W 70 minucie Błonie Barwice stanęły przed wielką szansą odmienienia losu spotkania. Zawodnik gospodarzy podszedł do rzutu karnego, jednak musiał uznać wyższość Patryka Drożdżyka z Drawska Pomorskiego. Wynik do końca nie uległ już zmianie i Drawa na trudnym terenie wygrała 2:1.

Skład: Sobczyk K. (Drożdzyk P.) Łataś B. Hawrasz M. Polak F. Grochowski J. (Janaszkiewicz P.) Zieliński D. Tkacz S. Borowski P. Szczerba J. (Zygan K.) Gąsiorowski T. (Dolak P.) Suchoński P. (Sobczyk F.)
GOLE: Gąsiorowski i Grochowski.

relacjďż˝ dodaďż˝: tomygun

I kl. juniorów młodszych gr. Koszalin (2013/2014)