Trzy punkty dla Zalewu
autor: Margaretta UKS Zalew Stepnica w piątek przy pięknej pogodzie, rozegrał swój drugi mecz tej rundy. Na własnym boisku stepniczanki podejmowały drużynę Pomorzanin Nowogard. Od pierwszych minut meczu drużyną dominującą był Zalew, chociaż nie brakowało dość groźnych akcji Pomorzanina. W 24 minucie meczu Dominika Lubowicka, po pięknym dryblingu, pokonała bramkarkę gości i Zalew wyszedł na prowadzenie. W 33 minucie meczu sędzia podyktował rzut wolny dla Stepnicy, który wykonała Basia Buller.
Z odległości ok. 20 metrów od bramki popisała się przepięknym strzałem i trafiła celnie w samo okienko bramki zwiększając przewagę na 2:0. Tuż po przerwie Dominika Lubowicka po przyjęciu podania pokonała obronę Pomorzanina, przerzucając piłkę nad bramkarką zdobyła gola. W 62 minucie meczu Wioletta Kłosowicz po pięknym dryblingu trafia celnie do bramki rywalek i zrobiło się 4:0. Stepniczanki w końcówce meczu opadły z sił i w 72 i 75 minucie meczu straciły dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 4:2. Obie drużyny pokazały wolę walki, a mecz był ładnym widowiskiem, co docenili kibice głośno wyrażając swoje emocje, jednocześnie donośnie wspierając swoją drużynę.
�r�d�o: UKS Zalew Stepnica

relacjďż˝ dodaďż˝: Margaretta