Jantar pokonał spadkowicza z V ligi
4.08.07 r. do Dziwnowa na inaugurację ligi okręgowej przyjechał spadkowicz z Vligi Radovia Radowo Małe. Od pierwszych minut uwidoczniła się przewaga gości, którzy byli dłużej w posiadaniu piłki, jednak dobrze zorganizowana obrona Jantara nie pozwalała im na zbyt wiele. Radovia nie mogąc sobie poradzić z beniaminkiem grała coraz ostrzej- wynikiem czego dwóch zawodników Jantara musiało opuść boisko jeszcze w pierwszej połowie. Radovia dogodną sytuacje do strzelenia bramki miała około 10 min. spotkania jednak bramkarz Jantara wykazał się nielada instynktem. Na ostudzenie zapałów Radovi Kuczyński przeprowadził rajd lewa stroną boiska po czym znalazł się sam na sam z bramkarzem i nie wykorzystał dogodnej sytuacji. Do przerwy 0-0 ze wskazaniem na Radovię. Po zmianie stron była nadal widoczna przewaga gości, lecz Jantar zaczął coraz śmielej kontratakować. Coraz częściej zagrażał bramce gości, którym pod koniec meczu zaczynało brakować sił. I gdy wydawałoby się, że mecz zakończy się remisem Jantar przeprowadził kolejną groźną kontrę po której Jancy zdobył prowadzenie na wagę trzech punktów.

relacjďż˝ dodaďż˝: kibicZpodworka