Remis z liderem
autor: crashW ostatnim spotkaniu u siebie Gwardia zremisowała w meczu na szczycie z liderem Bałtykiem Gdynia 1:1.
Spotkanie dobrze ułożyło się dla Gwardii, która już w 4 minucie objęła prowadzenie. Rzut wolny z około 25 metrów wykonywał Łukasz Szymański i pięknym strzałem pokonał bramkarza gości. Po bramce Gwardziści cofnęli się do defensywy wyprowadzając co jakiś czas kontry, w których brakowało jednak dokładności. Pod koniec pierwszej połowy inicjatywę zaczął przejmować Bałtyk, który wprowadził kilka groźnych akcji.
Jedna z takich akcji zakończyła się golem i bramką wyrównującą. W 35 minucie kapitalne podanie dostał Krzysztof Rusinek, który pokonał Fabiańskiego. Wynik do końca pierwszej połowy nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron gra się wyrównała. Brakowało jednak dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Gwardziści mieli dwie znakomite okazje, jednak na przeszkodzie stawał bramkarz lub poprzeczka. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i w ostatni spotkaniu w tym roku przy ulicy Fałata Gwardia podzieliła się punktami z liderem z Gdyni.

relacjďż˝ dodaďż˝: crash