Fantastyczna Odrzanka, 4 bramki Bykowskiego
W rozegranym w sobotę meczu o mistrzostwo klasy okręgowej grupy drugiej Odrzanka gładko pokonała rezerwy Pogoni Barlinek 5-0.

Już pierwsza połowa spotkania rozstrzygnęła losy meczu. Bardzo zmobilizowani zawodnicy Odrzanki od pierwszej minuty ruszyli na bramkę przyjezdnych, czego efektem była szybko strzelona bramka przez Bykowskiego. Po paru minutach również efektownym uderzeniem popisał się Mysiak i zrobiło się 2-0. Nikt nie spodziewał się, że to dopiero początek koncertowej gry Odrzanki.

Pogoń nie wiedziała co się dzieje na boisku, a każda następna akcja gospodarzy mogła zakończyć się bramką. Jeszcze w pierwszej połowie Bykowski dołożył 3 bramki i już do przerwy Odrzanka prowadziła 5-0. Po przerwie trener Odrzanki zmienił trochę ustawienie, ale nie przeszkodziło to gospodarzom konstruować kolejnych groźnych akcji. Dwukrotnie na bramkę atakował Bykowski, a 3 razy do pustej bramki nie trafił Gwiazda. Pogoń w drugiej połowie zagrała zdecydowanie lepiej. Oddala 3 strzały na bramkę i widać było większe zaangażowanie w ich poczynaniu. Cała drużyna Odrzanki zasłużyła na pochwałę za ten mecz, prezentując mądrą i co najważniejsze skuteczną grę.

Zawodnicy Odrzanki Radziszewo dzisiejsze zwycięstwo dedykują koledze z zespołu Krzysztofowi Laskowskiemu, który w poprzedniej kolejce w meczu z Sępem Brzesko doznał poważnej kontuzji - pękniecie kości piszczelowej i przez najbliższe 8 tygodni będzie musiał pauzować. Krzysiek pamiętaj, że Odrzanka jest z tobą!