Sa histryczne punkty!
Dziś na boisku w Witkowie odbył sie mecz pomiędzy Vitkowią Witkowo, a drużyną Wodra Barzkowice. Pierwsza połowa to ataki obu drużyn. Lekką przewagę posiadali gospodarze. Szansę na objęcie prowadzenia miał Kamil Nowak, lecz przestrzelił. Pierwszą stuprocentową okazję miał zawodnik z Barzkowic. Po prostopadłym podaniu mija obrońcę, a bramkarz gospodarzy Michał Nalepa sfaulował go w polu karnym. Sędzia dyktuje jedenastkę. Do piłki podchodzi zawodnik Wodru, jednak strzał trafia w poprzeczkę.

Na pierwsza bramkę kibice zgromadzeni w Witkowie musieli czekać 50 minut, kiedy to po ładnej akcji bramkę strzela Sebastian Fabicki. Kolejna bramka to dzieło Dariusza Luczynskiego. Mamy 2-0. Po chwili piłka ponownie wpada do bramki gości i ponownie strzelcem jest Dariusz Luczynski. Wynik 3-0 uległ jeszcze zmianie za sprawą Pawła Kmiecia. Mieliśmy 4-0. Ten wynik nie uległ zmianie.

relacjďż˝ dodaďż˝: chamer