Derby blisko sensacji
Na boisku w Ulikowie odbył się mecz I rzutu piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego - region szczeciński. Pierwsze minuty meczu jak i cała pierwsza połowa należała do drużyny z Ulikowa, która to w 15 minucie przeprowadziła akcję i po prostopadłym podaniu Pietruszewskiego do Banaszaka wpadła bramka na 1:0. Do końca pierwszej połowy Derby kontrolowali sytuację na boisku. Po przerwie, w drużynie z Ulikowa nastąpiła zmiana. Skrobisza zastąpił Gwizdała, który dał słabą zmianę. Inicjatywę na boisku przejęli piłkarze z Przewłok. Raz po raz atakowali na bramkę gospodarzy co przyniosło efekty w postaci strzelenia 4 bramek w ciągu 15 minut. Później gra w obu zespołach nieco osiadła co było spowodowane zmęczeniem obu ekip.

Drużyna Jedności kontrolując przebieg spotkania zaczęła wpuszczać zawodników rezerwowych. Derby także przeprowadzili zmianę zawodnika, za zmęczonego Wiśniewskiego wszedł Bonczar. Wynik spotkania w około 80 minucie na 2:4 ustalił Łaski, natomiast tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego bramkę dla Jedności mógł zdobyć napastnik, lecz w sytuacji" sam na sam" z bramkarzem trafił w słupek. Jeśli Derby utrzymają formę z tego meczu to w spotkaniach z B-klasowymi drużynami mają szansę na pozytywne wyniki.

Derby Ulikowo: Ł. Bieniek, A. Kołodzieżny, P. Jeremiejczyk, G. Łaszczuk, B. Łaski, M. Kołodzieżny, D. Pietruszewski c, K. Śmierzchalski, M. Skrobisz(K. Gwizdała), P. Wiśniewski(B. Bonczał), P. Banaszek.

Rezerwa: K. Krzemionka, D. Huk.

relacjďż˝ dodaďż˝: david5

PP: Derby Ulikowo - Jedność-Impex Przewłoki 2:4
data: 22-08-2007 17:30
miejsce: Ulikowo

Mecz I rzutu piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego region szczeciński.

Derby Ulikowo - Jedność-Impex Przewłoki 2:4