piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 04.04.2021 00:35
Wesołych Świąt!
Pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom życzy Redakcja Ligowiec.net.
piłka ręczna / ligi kobiet
piłka ręczna / ligi kobiet kempes7 - 06.03.2021 15:54
Kusy zwycięski w meczu na szczycie!
autor: Wojciech KozłowskiDo meczu na szczycie doszło w Szczecinie. Do Grodu Gryfa przyjechał dotychczasowy wicelider tabeli, GUKS Drwęca w Lubiczu. Ostatecznie skończyło się wygraną gospodyń 25:22 i utrzymaniem przewagi punktowej nad najgroźniejszym przeciwnikiem do triumfu w rozgrywkach, Słupią Słupsk.

inne / inne sporty
inne / inne sporty Bengoro - 24.12.2020 13:50
To już czternaste święta Bożego Narodzenia, które spędzamy razem. Składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych', powrotu na trybuny na stadionach od Ekstraklasy do b-klasy oraz sprofilowane pod naszych użytkowników - bezkontuzyjnych świąt.

Redakcja portalu Ligowiec.net życzy Wam spełnienia wszystkich marzeń.
piłka ręczna / ligi kobiet kempes7 - 06.12.2020 13:55
MKS Kusy nadal rządzi w Szczecinie
autor: Wojciech KozłowskiW 5. kolejce II ligi w grupie 2. MKS Kusy Szczecin podejmował MKS Brodnicę. Nie obyło się bez emocji, bo w pewnym momencie miejscowe przegrywały 16:18. Wydawało się, że druga porażka z rzędu zaczyna zaglądać im w oczy. Ale w porę gospodynie odzyskały wigor i ostatecznie bardzo pewnie pokonały przeciwniczki (34:27). Na pochwałę zasługiwała przede wszystkim obrona, ale także umiejętności indywidualne. Najwięcej trafień dla Kusego zdobyła Wiktoria Stefaniak. Więcej w relacji poniżej.
piłka ręczna / ligi kobiet kempes7 - 29.11.2020 15:13
Szczecinianki nie zwalniają tempa w II lidze
autor: Wojciech KozłowskiOd zwycięstwa do zwycięstwa kroczy w sezonie 2020/2021 drużyna MKS-u Kusego Szczecin. W sobotę (28 listopada) nasze młode panie pokonały na wyjeździe UKS Morski Sianów 30:27. Tym samym pierwsza lokata w tabeli została utrzymana.
Kusy mógł mieć pewne obawy przed rywalizacją w Sianowie. UKS rozegrał o jedno spotkanie mniej, ale w obu okazywał się zespołem lepszym. Zapowiadało się więc ciekawe widowisko. Tym bardziej, że to drużyna z tego samego województwa. Po 30 minutach meczu trudno było wskazać zwycięzcę (po 14). W ekipie ze Szczecina ponownie prym wiodły liderki, jak choćby Wiktoria Stefaniak na środku rozegrania, czy też Dominika Peda między słupkami.
piłka ręczna / ligi kobiet kempes7 - 14.11.2020 18:02
Wielkie emocje. MKS Kusy pokonał lidera
autor: Wojciech KozłowskiKonia z rzędem temu, kto po pierwszej połowie przewidział tak wielkie emocje, jakie mieliśmy w Szczecinie. MKS Kusy podejmował u siebie aktualnego lidera tabeli rozgrywek II ligi kobiet, Słupię Słupsk. Po 30 minutach rywalizacji wynik brzmiał 19:12. Skończyło się na wielkim strachu, ale i ostatecznym zwycięstwie, które zapewniła Dominika Roszkiewicz. Więcej w relacji poniżej.
piłka ręczna / ligi kobiet kempes7 - 27.10.2020 21:28
MKS Kusy Szczecin kontynuuje zwycięską passę
autor: Wojciech KozłowskiPo raz drugi z rzędu w hali przy ul. Twardowskiego 12 b zagrały szczypiornistki MKS-u Kusego Szczecin. Tym razem było to typowo derbowe starcie, bo rywalkami była KU AZS Politechnika Koszalińska. Emocji nie brakowało. Ostatecznie, po dość wyrównanym spotkaniu, lepsze okazały się gospodynie, które wygrały 30:27. Więcej o samym meczu w materiale poniżej.
piłka ręczna / ligi kobiet kempes7 - 17.10.2020 14:30
Wszystko zgodnie z planem. Kusy zwycięski
autor: Wojciech KozłowskiPewne trzy punkty zainkasowały na inaugurację nowego (pandemicznego) sezonu szczypiornistki MKS-u Kusego Szczecin. W sobotnie wczesne popołudnie ograły one Tytani Wejherowo 32:22. Do przerwy zawody były jednak znacznie bardziej wyrównane. Ostatecznie o niespodziance nie mogło być mowy. 3 punkty zostały w Grodzie Gryfa. Pełna relacja ze spotkania poniżej. Zapraszamy do lektury.