redaktor dyżurny:
Bengoro
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatno¶ci
tabela - A Klasa gr. 1 2020/2021
og??em
dom
wyjazd
bezpo?rednie
m
pkt
Z
R
P
+/-
Z
R
P
+/-
Z
R
P
+/-
m
pkt
Z
R
P
+/-
1.
Kotwica II Kołobrzeg
22
61
20
1
1
176 / 13
12
0
0
124 / 9
8
1
1
52 / 4
2.
AP Kotwica Kołobrzeg
22
60
20
0
2
145 / 20
10
0
1
88 / 11
10
0
1
57 / 9
3.
Korona Stuchowo
22
57
19
0
3
97 / 42
10
0
1
51 / 16
9
0
2
46 / 26
4.
Resko Karcino
22
43
14
1
7
104 / 61
8
0
3
55 / 20
6
1
4
49 / 41
5.
Wrzos Wrzosowo
22
33
10
3
9
61 / 68
5
2
4
31 / 22
5
1
5
30 / 46
6.
Bizon Cerkwica
22
31
10
1
11
51 / 82
4
1
6
27 / 37
6
0
5
24 / 45
7.
Grot Gorawino
22
27
8
3
11
53 / 83
5
2
5
36 / 33
3
1
6
17 / 50
8.
Bałtyk Gostyń
22
25
8
1
13
68 / 83
5
0
7
46 / 41
3
1
6
22 / 42
9.
Płomień Pobłocie Wielkie
22
19
6
1
15
42 / 90
4
0
7
24 / 34
2
1
8
18 / 56
10.
Sokół Lulewice
22
13
4
1
17
30 / 126
2
0
6
15 / 37
2
1
11
15 / 89
11.
Syrena-Grot Rymań
22
10
3
1
18
25 / 91
1
1
9
10 / 36
2
0
9
15 / 55
2
3
1
0
1
5 / 4
12.
Derby Kar¶cino
22
10
3
1
18
36 / 129
2
1
8
20 / 65
1
0
10
16 / 64
2
3
1
0
1
4 / 5
Jantar Siemy¶l wycofał się z rozgrywek
W rozgrywkach klasy A miejsce pierwsze uzyskaj± awans do klasy Okręgowej.
W rozgrywkach klasy A, ostatnie miejsca spadn± do klasy B
wyniki spotkań - A Klasa gr. 1 2020/2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
 
3 : 0
4 : 1
19 : 0
11 : 2
8 : 1
0 : 5
6 : 0
8 : 1
7 : 0
7 : 0
15 : 1
2.
Bałtyk Gostyń
2 : 6
 
1 : 4
9 : 1
3 : 0
2 : 3
0 : 6
5 : 4
2 : 4
8 : 2
8 : 1
4 : 5
3.
Bizon Cerkwica
0 : 2
3 : 2
 
3 : 5
1 : 2
2 : 6
0 : 10
3 : 0
3 : 3
6 : 1
0 : 3
6 : 3
4.
Derby Kar¶cino
0 : 5
4 : 6
2 : 4
 
0 : 3
0 : 16
1 : 9
5 : 3
2 : 13
2 : 2
2 : 1
2 : 3
5.
Grot Gorawino
1 : 8
1 : 1
2 : 5
3 : 1
 
1 : 2
0 : 5
6 : 1
2 : 5
4 : 0
8 : 1
3 : 3
6.
Korona Stuchowo
2 : 7
8 : 1
4 : 0
3 : 0
8 : 2
 
1 : 0
3 : 1
5 : 2
5 : 0
10 : 2
2 : 1
7.
Kotwica II Kołobrzeg
2 : 0
11 : 4
12 : 0
3 : 0
19 : 0
9 : 2
 
14 : 0
13 : 1
22 : 0
5 : 0
8 : 1
8.
Płomień Pobłocie Wielkie
0 : 6
3 : 0
0 : 2
4 : 1
4 : 1
0 : 1
0 : 7
 
3 : 7
7 : 1
1 : 5
2 : 3
9.
Resko Karcino
2 : 3
5 : 1
10 : 0
7 : 1
3 : 2
0 : 3
1 : 6
10 : 2
 
11 : 0
3 : 0
3 : 2
10.
Sokół Lulewice
0 : 11
4 : 6
5 : 2
0 : 5
1 : 2
0 : 5
 
5 : 1
0 : 5
11.
Syrena-Grot Rymań
0 : 7
2 : 4
0 : 1
4 : 2
1 : 5
0 : 1
0 : 3
1 : 1
0 : 7
1 : 2
 
1 : 3
12.
Wrzos Wrzosowo
0 : 2
2 : 3
6 : 1
4 : 3
0 : 0
4 : 6
1 : 1
2 : 4
3 : 1
3 : 0
6 : 1
 
terminarz - A Klasa gr. 1 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka
Wrzos Wrzosowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
0 - 2
0
0
6
Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo
2 - 3
0
0
3
Derby Kar¶cino - Kotwica II Kołobrzeg
1 - 9
0
1
9
Resko Karcino - Bizon Cerkwica
10 - 0
0
0
9
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino
1 - 5
0
0
10
Sokół Lulewice - Płomień Pobłocie Wielkie
1 - 2
0
0
0
2 kolejka
Sokół Lulewice - Resko Karcino
0 - 5
0
0
5
Korona Stuchowo - Wrzos Wrzosowo
2 - 1
0
37
6
Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń
3 - 2
0
0
0
Kotwica II Kołobrzeg - Syrena-Grot Rymań
5 - 0
0
0
25
Płomień Pobłocie Wielkie - Grot Gorawino
4 - 1
0
0
25
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Derby Kar¶cino
19 - 0
0
0
12
3 kolejka
Derby Kar¶cino - Korona Stuchowo
0 - 16
0
0
10
Wrzos Wrzosowo - Bizon Cerkwica
6 - 1
0
0
0
Syrena-Grot Rymań - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
0 - 7
0
0
15
Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wielkie
10 - 2
0
0
2
Grot Gorawino - Kotwica II Kołobrzeg
0 - 5
0
0
38
Bałtyk Gostyń - Sokół Lulewice
8 - 2
0
0
3
4 kolejka
Sokół Lulewice - Wrzos Wrzosowo
0 - 5
0
0
0
Korona Stuchowo - Syrena-Grot Rymań
10 - 2
0
35
30
Bizon Cerkwica - Derby Kar¶cino
3 - 5
0
0
4
Płomień Pobłocie Wielkie - Kotwica II Kołobrzeg
0 - 7
0
0
2
Resko Karcino - Bałtyk Gostyń
5 - 1
0
0
1
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Grot Gorawino
11 - 2
0
0
7
5 kolejka
Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino
3 - 1
0
0
1
Bałtyk Gostyń - Płomień Pobłocie Wielkie
5 - 4
0
0
1
Derby Kar¶cino - Sokół Lulewice
2 - 2
0
0
5
Grot Gorawino - Korona Stuchowo
1 - 2
0
47
4
Syrena-Grot Rymań - Bizon Cerkwica
0 - 1
0
0
3
Kotwica II Kołobrzeg - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
2 - 0
1
2
66
6 kolejka
Bałtyk Gostyń - Wrzos Wrzosowo
4 - 5
0
0
0
Korona Stuchowo - Kotwica II Kołobrzeg
1 - 0
0
1
16
Płomień Pobłocie Wielkie - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
0 - 6
0
0
4
Resko Karcino - Derby Kar¶cino
7 - 1
0
0
2
Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań
5 - 1
0
0
9
Bizon Cerkwica - Grot Gorawino
1 - 2
0
0
5
7 kolejka
Wrzos Wrzosowo - Płomień Pobłocie Wielkie
2 - 4
0
0
7
Derby Kar¶cino - Bałtyk Gostyń
4 - 6
0
0
6
Kotwica II Kołobrzeg - Bizon Cerkwica
12 - 0
0
0
7
Syrena-Grot Rymań - Resko Karcino
0 - 7
0
0
13
Grot Gorawino - Sokół Lulewice
5 - 1
0
0
1
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Korona Stuchowo
8 - 1
0
0
11
8 kolejka
Bałtyk Gostyń - Syrena-Grot Rymań
8 - 1
0
0
3
Bizon Cerkwica - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
0 - 2
0
0
4
Płomień Pobłocie Wielkie - Korona Stuchowo
0 - 1
0
55
0
Resko Karcino - Grot Gorawino
3 - 2
0
0
2
Wrzos Wrzosowo - Derby Kar¶cino
4 - 3
0
0
1
Kotwica II Kołobrzeg - Sokół Lulewice
22 - 0
0
0
3
9 kolejka
Derby Kar¶cino - Płomień Pobłocie Wielkie
5 - 3
0
0
3
Kotwica II Kołobrzeg - Resko Karcino
13 - 1
0
0
6
Grot Gorawino - Bałtyk Gostyń
1 - 1
0
0
8
Syrena-Grot Rymań - Wrzos Wrzosowo
1 - 3
0
0
2
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Sokół Lulewice
7 - 0
0
0
0
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica
4 - 0
0
1
4
10 kolejka
Bałtyk Gostyń - Kotwica II Kołobrzeg
0 - 6
0
0
0
Derby Kar¶cino - Syrena-Grot Rymań
2 - 1
0
0
22
Płomień Pobłocie Wielkie - Bizon Cerkwica
0 - 2
0
0
1
Wrzos Wrzosowo - Grot Gorawino
0 - 0
0
0
1
Sokół Lulewice - Korona Stuchowo
0 - 5
0
0
2
Resko Karcino - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
2 - 3
0
0
1
11 kolejka
Grot Gorawino - Derby Kar¶cino
3 - 1
0
0
1
Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wielkie
1 - 1
0
0
2
Korona Stuchowo - Resko Karcino
5 - 2
0
39
5
Bizon Cerkwica - Sokół Lulewice
6 - 1
0
0
5
Kotwica II Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo
8 - 1
0
0
1
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gostyń
3 - 0
0
0
10
12 kolejka
Płomień Pobłocie Wielkie - Sokół Lulewice
7 - 1
0
0
1
Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń
8 - 1
0
1
1
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo
15 - 1
0
0
1
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań
8 - 1
0
0
18
Kotwica II Kołobrzeg - Derby Kar¶cino
3 - 0
0
0
6
Bizon Cerkwica - Resko Karcino
3 - 3
0
0
4
13 kolejka
Wrzos Wrzosowo - Korona Stuchowo
4 - 6
0
0
0
Resko Karcino - Sokół Lulewice
11 - 0
0
0
0
Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica
1 - 4
0
0
1
Syrena-Grot Rymań - Kotwica II Kołobrzeg
0 - 3
0
0
11
Derby Kar¶cino - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
0 - 5
0
0
1
Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wielkie
6 - 1
0
0
2
14 kolejka
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Syrena-Grot Rymań
7 - 0
0
0
0
Płomień Pobłocie Wielkie - Resko Karcino
3 - 7
0
0
0
Bałtyk Gostyń - Sokół Lulewice
2 - 5
0
0
2
Bizon Cerkwica - Wrzos Wrzosowo
6 - 3
0
98
0
Korona Stuchowo - Derby Kar¶cino
3 - 0
0
2
0
Kotwica II Kołobrzeg - Grot Gorawino
19 - 0
0
0
2
15 kolejka
Wrzos Wrzosowo - Sokół Lulewice
3 - 0
0
0
1
Derby Kar¶cino - Bizon Cerkwica
2 - 4
0
0
1
Bałtyk Gostyń - Resko Karcino
2 - 4
0
0
0
Grot Gorawino - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
1 - 8
0
0
0
Syrena-Grot Rymań - Korona Stuchowo
0 - 1
0
20
0
Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Pobłocie Wielkie
14 - 0
0
0
0
16 kolejka
Płomień Pobłocie Wielkie - Bałtyk Gostyń
3 - 0
0
0
0
Korona Stuchowo - Grot Gorawino
8 - 2
0
1
1
Bizon Cerkwica - Syrena-Grot Rymań
0 - 3
0
0
4
Resko Karcino - Wrzos Wrzosowo
3 - 2
0
0
0
Sokół Lulewice - Derby Kar¶cino
5 - 2
0
0
3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Kotwica II Kołobrzeg
0 - 5
0
0
4
17 kolejka
Wrzos Wrzosowo - Bałtyk Gostyń
2 - 3
0
0
3
Derby Kar¶cino - Resko Karcino
2 - 13
0
0
0
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Płomień Pobłocie Wielkie
6 - 0
0
0
2
Kotwica II Kołobrzeg - Korona Stuchowo
9 - 2
0
0
4
Syrena-Grot Rymań - Sokół Lulewice
1 - 2
0
0
8
Grot Gorawino - Bizon Cerkwica
2 - 5
0
0
1
18 kolejka
Płomień Pobłocie Wielkie - Wrzos Wrzosowo
2 - 3
0
0
0
Korona Stuchowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
2 - 7
0
1
4
Bałtyk Gostyń - Derby Kar¶cino
9 - 1
0
0
1
Bizon Cerkwica - Kotwica II Kołobrzeg
0 - 10
0
0
0
Resko Karcino - Syrena-Grot Rymań
3 - 0
0
0
8
Grot Gorawino - Sokół Lulewice
4 - 0
0
0
6
19 kolejka
Korona Stuchowo - Płomień Pobłocie Wielkie
3 - 1
0
48
0
Derby Kar¶cino - Wrzos Wrzosowo
2 - 3
0
0
0
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Bizon Cerkwica
4 - 1
0
0
0
Grot Gorawino - Resko Karcino
2 - 5
0
0
2
Syrena-Grot Rymań - Bałtyk Gostyń
2 - 4
0
0
4
Kotwica II Kołobrzeg - Sokół Lulewice
6 - 1
0
0
0
20 kolejka
Płomień Pobłocie Wielkie - Derby Kar¶cino
4 - 1
0
0
0
Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań
6 - 1
0
0
0
Bałtyk Gostyń - Grot Gorawino
3 - 0
0
0
2
Resko Karcino - Kotwica II Kołobrzeg
1 - 6
0
0
2
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo
2 - 6
0
0
0
Sokół Lulewice - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
0 - 11
0
0
0
21 kolejka
Bizon Cerkwica - Płomień Pobłocie Wielkie
3 - 0
0
34
2
Kotwica II Kołobrzeg - Bałtyk Gostyń
11 - 4
0
0
3
Syrena-Grot Rymań - Derby Kar¶cino
4 - 2
0
0
6
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Resko Karcino
8 - 1
0
0
0
Grot Gorawino - Wrzos Wrzosowo
3 - 3
0
0
2
Korona Stuchowo - Sokół Lulewice
5 - 0
0
31
0
22 kolejka
Płomień Pobłocie Wielkie - Syrena-Grot Rymań
1 - 5
0
0
3
Wrzos Wrzosowo - Kotwica II Kołobrzeg
1 - 1
0
0
5
Bałtyk Gostyń - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
2 - 6
0
0
0
Derby Kar¶cino - Grot Gorawino
0 - 3
0
0
16
Sokół Lulewice - Bizon Cerkwica
4 - 6
0
0
2
Resko Karcino - Korona Stuchowo
0 - 3
0
0
0
top komentarze
newsy:
1 »
Skok: Miejsce w tabeli »
1 »
Cretti: Przygl±danie si »
1 »
Luka Zahovič odchodzi z »
1 »
My¶la poszukuje sparing »
mecze:
1 »
Mewa Resko-Wicher Brojc »
1 »
Pogoń Szczecin-Piast Gl »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
go¶ci:
12
statystyki portalu
• drużyn:
3131
• imprez:
152602
• newsów:
78299
• użytkowników:
81235
• komentarzy:
1177648
• zdjęć:
903759
• relacji:
40701
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz bł±d na stronie -
zgło¶ go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies