redaktor dyżurny:
Bengoro
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
tabela - Ekstraliga Kobiet 2020/2021
og??em
dom
wyjazd
bezpo?rednie
m
pkt
Z
R
P
+/-
Z
R
P
+/-
Z
R
P
+/-
m
pkt
Z
R
P
+/-
1.
Czarni Sosnowiec
22
59
19
2
1
76 / 8
8
2
1
43 / 7
11
0
0
33 / 1
2.
UKS SMS Łódź
22
54
17
3
2
63 / 13
9
1
1
41 / 5
8
2
1
22 / 8
3.
Górnik Łęczna
22
48
15
3
4
81 / 22
7
1
3
37 / 15
8
2
1
44 / 7
4.
Medyk Konin
22
45
14
3
5
55 / 24
7
2
2
27 / 11
7
1
3
28 / 13
5.
Śląsk Wrocław
22
35
11
2
9
33 / 40
6
1
4
20 / 22
5
1
5
13 / 18
6.
GKS Katowice
22
34
9
7
6
48 / 34
6
2
3
24 / 16
3
5
3
24 / 18
7.
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
22
33
9
6
7
41 / 34
4
4
3
22 / 18
5
2
4
19 / 16
8.
Olimpia Szczecin
22
22
6
4
12
31 / 49
5
1
5
17 / 17
1
3
7
14 / 32
9.
AP Lotos Gdańsk
22
19
5
4
13
19 / 47
1
4
6
1 / 17
4
0
7
18 / 30
10.
Sportis KKP Bydgoszcz
22
15
4
3
15
15 / 48
1
1
9
4 / 30
3
2
6
11 / 18
11.
Rolnik B. Głogówek
22
8
2
2
18
12 / 88
1
0
10
8 / 39
1
2
8
4 / 49
12.
ROW Rybnik
22
4
1
1
20
14 / 81
0
1
10
6 / 41
1
0
10
8 / 40
wyniki spotkań - Ekstraliga Kobiet 2020/2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
APLG Gdańsk
 
0 : 4
0 : 0
0 : 4
0 : 1
0 : 3
0 : 0
0 : 0
1 : 0
0 : 1
0 : 0
0 : 4
2.
Czarni Sosnowiec
5 : 0
 
1 : 1
1 : 0
3 : 0
1 : 3
8 : 0
9 : 0
5 : 1
4 : 1
6 : 1
0 : 0
3.
GKS Katowice
6 : 3
0 : 1
 
1 : 6
1 : 1
0 : 1
3 : 2
5 : 0
3 : 0
2 : 1
2 : 0
1 : 1
4.
Górnik Łęczna
7 : 0
0 : 2
4 : 1
 
4 : 2
4 : 2
4 : 3
8 : 0
4 : 1
1 : 1
0 : 1
1 : 2
5.
KKP Bydgoszcz
1 : 2
0 : 9
0 : 5
0 : 3
 
0 : 2
0 : 0
1 : 2
1 : 0
0 : 1
1 : 5
0 : 1
6.
Medyk Konin
3 : 0
1 : 2
1 : 1
2 : 2
2 : 0
 
3 : 0
3 : 0
5 : 2
3 : 1
2 : 0
2 : 3
7.
Pogoń Szczecin
0 : 1
0 : 5
2 : 2
0 : 2
2 : 0
4 : 1
 
4 : 1
2 : 1
1 : 0
1 : 2
1 : 2
8.
Rolnik B. Głogówek
0 : 5
0 : 1
2 : 6
0 : 6
1 : 2
0 : 6
2 : 1
 
2 : 3
1 : 3
0 : 4
0 : 2
9.
ROW Rybnik
0 : 4
0 : 3
0 : 7
1 : 5
1 : 4
0 : 4
1 : 2
1 : 1
 
1 : 2
0 : 4
1 : 5
10.
Śląsk Wrocław
4 : 2
0 : 3
2 : 0
0 : 7
1 : 0
0 : 3
4 : 3
3 : 0
3 : 0
 
2 : 2
1 : 2
11.
UJ Kraków
3 : 1
0 : 1
1 : 1
1 : 8
1 : 1
1 : 1
3 : 3
6 : 0
4 : 0
1 : 2
 
1 : 0
12.
UKS SMS Łódź
1 : 0
0 : 2
5 : 0
1 : 1
2 : 0
3 : 2
4 : 0
9 : 0
10 : 0
4 : 0
2 : 0
 
terminarz - Ekstraliga Kobiet 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka
Medyk Konin - GKS Katowice
1 - 1
0
0
0
Czarni Sosnowiec - Pogoń Szczecin
8 - 0
2
1
0
UKS SMS Łódź - UJ Kraków
2 - 0
0
0
0
ROW Rybnik - Śląsk Wrocław
1 - 2
0
0
0
Rolnik B. Głogówek - Górnik Łęczna
0 - 6
0
0
0
APLG Gdańsk - KKP Bydgoszcz
0 - 1
0
0
0
2 kolejka
Górnik Łęczna - UJ Kraków
0 - 1
0
0
0
Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź
1 - 2
0
0
0
Pogoń Szczecin - APLG Gdańsk
0 - 1
2
0
0
GKS Katowice - ROW Rybnik
3 - 0
0
0
0
KKP Bydgoszcz - Medyk Konin
0 - 2
0
0
0
Rolnik B. Głogówek - Czarni Sosnowiec
0 - 1
0
0
0
3 kolejka
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna
1 - 0
0
0
0
Medyk Konin - Pogoń Szczecin
3 - 0
1
0
0
UKS SMS Łódź - GKS Katowice
5 - 0
0
0
0
APLG Gdańsk - Rolnik B. Głogówek
0 - 0
0
0
0
ROW Rybnik - KKP Bydgoszcz
1 - 4
0
0
0
UJ Kraków - Śląsk Wrocław
1 - 2
0
0
0
4 kolejka
KKP Bydgoszcz - UKS SMS Łódź
0 - 1
0
0
0
Czarni Sosnowiec - APLG Gdańsk
5 - 0
0
0
0
GKS Katowice - UJ Kraków
2 - 0
0
0
1
Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław
1 - 1
0
0
1
Pogoń Szczecin - ROW Rybnik
2 - 1
2
0
1
Rolnik B. Głogówek - Medyk Konin
0 - 6
0
0
0
5 kolejka
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec
1 - 2
0
0
0
UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin
4 - 0
2
0
0
UJ Kraków - KKP Bydgoszcz
1 - 1
0
0
0
ROW Rybnik - Rolnik B. Głogówek
1 - 1
0
0
0
Śląsk Wrocław - GKS Katowice
2 - 0
0
0
1
APLG Gdańsk - Górnik Łęczna
0 - 4
0
0
0
6 kolejka
Górnik Łęczna - GKS Katowice
4 - 1
0
0
0
KKP Bydgoszcz - Śląsk Wrocław
0 - 1
0
0
0
Czarni Sosnowiec - ROW Rybnik
5 - 1
0
0
0
Pogoń Szczecin - UJ Kraków
1 - 2
1
15
1
Rolnik B. Głogówek - UKS SMS Łódź
0 - 2
0
0
0
APLG Gdańsk - Medyk Konin
0 - 3
0
0
0
7 kolejka
Medyk Konin - Górnik Łęczna
2 - 2
0
0
1
UJ Kraków - Rolnik B. Głogówek
6 - 0
0
0
0
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec
0 - 2
0
0
0
ROW Rybnik - APLG Gdańsk
0 - 4
0
0
0
GKS Katowice - KKP Bydgoszcz
1 - 1
0
0
0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
4 - 3
2
0
0
8 kolejka
Medyk Konin - ROW Rybnik
5 - 2
0
0
0
APLG Gdańsk - UKS SMS Łódź
0 - 4
0
0
0
Pogoń Szczecin - GKS Katowice
2 - 2
1
0
0
Górnik Łęczna - KKP Bydgoszcz
4 - 2
0
0
0
Czarni Sosnowiec - UJ Kraków
6 - 1
0
0
0
Rolnik B. Głogówek - Śląsk Wrocław
1 - 3
0
0
1
9 kolejka
UKS SMS Łódź - Medyk Konin
3 - 2
0
0
0
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec
0 - 3
0
0
0
GKS Katowice - Rolnik B. Głogówek
5 - 0
0
0
0
UJ Kraków - APLG Gdańsk
3 - 1
0
0
0
ROW Rybnik - Górnik Łęczna
1 - 5
0
0
0
KKP Bydgoszcz - Pogoń Szczecin
0 - 0
1
0
0
10 kolejka
Medyk Konin - UJ Kraków
2 - 0
0
0
0
ROW Rybnik - UKS SMS Łódź
1 - 5
0
0
0
Czarni Sosnowiec - GKS Katowice
1 - 1
0
0
0
APLG Gdańsk - Śląsk Wrocław
0 - 1
0
0
0
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin
4 - 3
2
0
0
Rolnik B. Głogówek - KKP Bydgoszcz
1 - 2
0
0
0
11 kolejka
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna
1 - 1
0
0
1
UJ Kraków - ROW Rybnik
4 - 0
0
0
0
KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec
0 - 9
0
0
1
GKS Katowice - APLG Gdańsk
6 - 3
0
0
1
Śląsk Wrocław - Medyk Konin
0 - 3
0
0
0
Pogoń Szczecin - Rolnik B. Głogówek
4 - 1
3
0
0
12 kolejka
Pogoń Szczecin - Czarni Sosnowiec
0 - 5
2
0
2
GKS Katowice - Medyk Konin
0 - 1
0
0
1
UJ Kraków - UKS SMS Łódź
1 - 0
0
0
1
Śląsk Wrocław - ROW Rybnik
3 - 0
0
0
0
KKP Bydgoszcz - APLG Gdańsk
1 - 2
0
0
0
Górnik Łęczna - Rolnik B. Głogówek
8 - 0
0
0
0
13 kolejka
Medyk Konin - KKP Bydgoszcz
2 - 0
0
0
0
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław
4 - 0
0
0
0
Czarni Sosnowiec - Rolnik B. Głogówek
9 - 0
0
0
0
UJ Kraków - Górnik Łęczna
1 - 8
0
0
0
APLG Gdańsk - Pogoń Szczecin
0 - 0
2
1
0
ROW Rybnik - GKS Katowice
0 - 7
0
0
0
14 kolejka
Rolnik B. Głogówek - APLG Gdańsk
0 - 5
0
0
0
GKS Katowice - UKS SMS Łódź
1 - 1
0
0
0
Pogoń Szczecin - Medyk Konin
4 - 1
2
0
1
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec
0 - 2
0
0
0
KKP Bydgoszcz - ROW Rybnik
1 - 0
0
0
0
Śląsk Wrocław - UJ Kraków
2 - 2
0
0
0
15 kolejka
APLG Gdańsk - Czarni Sosnowiec
0 - 4
0
0
0
ROW Rybnik - Pogoń Szczecin
1 - 2
2
0
0
UJ Kraków - GKS Katowice
1 - 1
0
0
0
UKS SMS Łódź - KKP Bydgoszcz
2 - 0
0
0
0
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna
0 - 7
0
0
0
Medyk Konin - Rolnik B. Głogówek
3 - 0
0
0
0
16 kolejka
Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź
1 - 2
2
0
0
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin
1 - 3
0
0
0
GKS Katowice - Śląsk Wrocław
2 - 1
0
0
0
Rolnik B. Głogówek - ROW Rybnik
2 - 3
0
0
0
KKP Bydgoszcz - UJ Kraków
1 - 5
0
0
0
Górnik Łęczna - APLG Gdańsk
7 - 0
0
0
0
17 kolejka
UJ Kraków - Pogoń Szczecin
3 - 3
2
0
0
GKS Katowice - Górnik Łęczna
1 - 6
0
0
0
Medyk Konin - APLG Gdańsk
3 - 0
0
0
0
ROW Rybnik - Czarni Sosnowiec
0 - 3
0
0
0
Śląsk Wrocław - KKP Bydgoszcz
1 - 0
0
0
0
UKS SMS Łódź - Rolnik B. Głogówek
9 - 0
0
0
0
18 kolejka
Górnik Łęczna - Medyk Konin
4 - 2
0
0
0
Rolnik B. Głogówek - UJ Kraków
0 - 4
0
0
0
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
1 - 0
2
0
0
KKP Bydgoszcz - GKS Katowice
0 - 5
0
0
0
APLG Gdańsk - ROW Rybnik
1 - 0
0
0
0
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź
0 - 0
0
0
0
19 kolejka
KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna
0 - 3
0
0
0
ROW Rybnik - Medyk Konin
0 - 4
0
0
0
Śląsk Wrocław - Rolnik B. Głogówek
3 - 0
0
0
0
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
3 - 2
1
0
0
UKS SMS Łódź - APLG Gdańsk
1 - 0
0
0
0
UJ Kraków - Czarni Sosnowiec
0 - 1
0
0
0
20 kolejka
Medyk Konin - UKS SMS Łódź
2 - 3
0
0
0
Czarni Sosnowiec - Śląsk Wrocław
4 - 1
0
0
0
Pogoń Szczecin - KKP Bydgoszcz
2 - 0
2
0
0
APLG Gdańsk - UJ Kraków
0 - 0
0
0
0
Rolnik B. Głogówek - GKS Katowice
2 - 6
0
0
0
Górnik Łęczna - ROW Rybnik
4 - 1
0
0
0
21 kolejka
KKP Bydgoszcz - Rolnik B. Głogówek
1 - 2
0
0
0
UJ Kraków - Medyk Konin
1 - 1
0
0
0
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
0 - 2
1
0
2
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec
0 - 1
0
0
0
Śląsk Wrocław - APLG Gdańsk
4 - 2
0
0
0
UKS SMS Łódź - ROW Rybnik
10 - 0
0
0
0
22 kolejka
APLG Gdańsk - GKS Katowice
0 - 0
0
0
0
Czarni Sosnowiec - KKP Bydgoszcz
3 - 0
0
0
0
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź
1 - 2
0
0
0
ROW Rybnik - UJ Kraków
0 - 4
0
0
0
Medyk Konin - Śląsk Wrocław
3 - 1
0
0
0
Rolnik B. Głogówek - Pogoń Szczecin
2 - 1
0
0
0
top komentarze
newsy:
1 »
Myśla poszukuje sparing »
1 »
Skok: Miejsce w tabeli »
1 »
Cretti: Przyglądanie si »
1 »
Luka Zahovič odchodzi z »
mecze:
1 »
Pogoń Szczecin-Piast Gl »
1 »
Mewa Resko-Wicher Brojc »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
gości:
10
statystyki portalu
• drużyn:
3131
• imprez:
152602
• newsów:
78299
• użytkowników:
81235
• komentarzy:
1177648
• zdjęć:
903759
• relacji:
40701
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies