redaktor dyżurny:
Bengoro
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
tabela - III liga 2024/2025
ogółem
dom
wyjazd
bezpośrednie
m
pkt
Z
R
P
+/-
Z
R
P
+/-
Z
R
P
+/-
m
pkt
Z
R
P
+/-
1.
Unia Swarzędz
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
2.
Lech II Poznań
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
3.
Wybrzeże Rewalskie Rewal
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
4.
Vineta Wolin
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
5.
Kotwica Kórnik
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
6.
Wda Świecie
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
7.
Gedania Gdańsk
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
8.
Zawisza Bydgoszcz
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
9.
Elana Toruń
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
10.
Flota Świnoujście
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
11.
Polonia Środa Wielkopolska
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
12.
Sokół Kleczew
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
13.
Gryf Słupsk
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
14.
Cartusia Kartuzy
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
15.
Błękitni Stargard
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
16.
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
17.
Pogoń II Szczecin
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
18.
Noteć Czarnków
0
0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
0
0
0
0 / 0
wyniki spotkań - III liga 2024/2025
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
1.
Błękitni Stargard
 
2.
Cartusia Kartuzy
 
3.
Elana Toruń
 
-:-
4.
Flota Świnoujście
 
5.
Gedania Gdańsk
-:-
 
6.
Gryf Słupsk
 
-:-
7.
Kotwica Kórnik
-:-
 
8.
Lech II Poznań
 
9.
Noteć Czarnków
 
-:-
10.
Pogoń II Szczecin
 
11.
Pogoń Nowe Skalmierzyce
-:-
 
12.
Polonia Środa Wielkopolska
 
13.
Sokół Kleczew
 
14.
Unia Swarzędz
 
15.
Vineta Wolin
-:-
 
16.
Wda Świecie
-:-
 
17.
Wybrzeże Rewalskie Rewal
 
-:-
18.
Zawisza Bydgoszcz
 
terminarz - III liga 2024/2025
wersja do druku
1 kolejka
03-08
Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard
0
0
0
03-08
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lech II Poznań
0
0
0
03-08
Kotwica Kórnik - Flota Świnoujście
0
0
0
03-08
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin
0
0
0
03-08
Wda Świecie - Cartusia Kartuzy
0
0
0
03-08
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zawisza Bydgoszcz
0
0
0
03-08
Vineta Wolin - Polonia Środa Wielkopolska
0
0
0
03-08
Noteć Czarnków - Unia Swarzędz
0
0
0
03-08
Gryf Słupsk - Sokół Kleczew
0
0
0
top komentarze
newsy:
1 »
Skok: Miejsce w tabeli »
mecze:
2 »
Odra Chojna-Gwardia Kos »
2 »
Klon Krzęcin-Iskra Lutó »
1 »
Pogoń Szczecin-Kotwica »
1 »
Mewa Resko-Wicher Brojc »
1 »
Świt Szczecin-KKS Kalis »
1 »
Sparta Gryfice-Vineta I »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
gości:
52
statystyki portalu
• drużyn:
3131
• imprez:
152620
• newsów:
78300
• użytkowników:
81237
• komentarzy:
1177655
• zdjęć:
903759
• relacji:
40701
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies